Roll’upy

Rollup – przenośny ekspozytor

Rollupy – bardzo efektowne elementy systemów przenośnej reklamy.
Rollup jest systemem prezentacji informacji o firmie, produktach lub usługach. Mechanizm rollupów wykonany jest z aluminium. Grafika zwinięta jest w kasetę, która stanowi rownocześnie podstawę roll-up’a. Grafikę wyciąga się z kasety i rozpina na rozkładanym maszcie. Złożony rollup wszystkie elementy mieści w poręcznym pokrowcu.

Rollup – reklama w przenośnej kasecie

economy-roll-up-banner-stand-250x250

W zależności od potrzeb i budżetu posiadamy w ofercie mechanizmy od ekononmicznych aż do ekskluzywnych. Mechanizmy pozwalają na czas transportu lub przechowywania zwinięcie grafiki wewnątrz aluminiowej kasety i rozwinięcie jej w miejscu nowej ekspozycji (stąd nazwa produktu – rollup). Mechanizm zwijania zawiera sprężynę powodującą, że przy składaniu wydruk niejako sam zwija się do wnętrza kasety.

Do kasety dołączona jest aluminiowa składana rurka (maszt) podtrzymująca rozwnięty wydruk.

Całość zapakowana jest w estetyczny futerał z paskiem ułatwiającym transport, zabezpieczający rollup przed uszkodzeniem.

Różnice między kasetami roll-up:

kaseta Standard kaseta Standard Plus kaseta Strong kaseta Exclusive
Ekonomiczna kaseta aluminiowa, składany maszt, listwa zatrzaskowa, pokrowiec Kaseta aluminiowa, składany maszt, zakończenie nóżki z tworzywa, boki kasety malowane proszkowo, listwa zatrzaskowa, lepsze mocowanie masztu w kasecie, pokrowiec Kaseta z grubszego aluminium wzmocniona listwą stalową, składany maszt, zakończenie nóżek z tworzywa, listwa zatrzaskowa, lepsze mocowanie masztu w kasecie, pokrowiec z wkładką Kaseta z grubego aluminium, na bokach błyszczące, plastikowe nakładki, składany maszt, bez nóżek, listwa zatrzaskowa, pokrowiec.
rollup kaseta Standard rollup kaseta Standard Plus rollup kaseta Strong kaseta-rollup-exclusive-85-cm